OBCHODNÍ PODMÍNKY - AVT Brno

Vážení zákazníci, na tomto místě bychom Vás rádi informovali o tom jak náš prodej po internetu funguje (viz. Jak nakupovat?) a jaká má pravidla. Stejně jako ve fyzické prodejně, tak i zde je nutné dodržovat pravidla, která zaručí kvalitní úroveň poskytovaných služeb. V prvé řadě Vám chceme sdělit naše potěšení z důvěry, kterou nám svým nákupem vyjadřujete a která je pro nás zavazující. I nadále se budeme snažit vyjít Vám maximálně vstříc ve Vašich požadavcích na kvalitu. Již nyní nabízíme pouze zboží předních světových výrobců, s jasným původem a se zárukou. Ostatně o kvalitách se můžete přesvědčit sami ve 14-denní lhůtě. Přejeme Vám příjemné nákupy!

OBSAH:
  Jak nakupovat?
  Doprava + platba
  Záruky
  Reklamace
  Odstoupení od objednávky
  Ochrana osobních dat

JAK U NÁS NAKUPOVAT?...Velmi snadno!
Vyberte kategorii + typ zboží o které máte zájem a klikněte na symbol . Následující 3 kroky Vás provedou samotným objednáním...
[1] Zadání dat - vyplňte požadované množství kusů, způsob dopravy a dle toho i způsob platby. Následné osobní údaje je vhodné vyplnit úplně, avšak pro odeslání objednávky je nutné uvést především jméno a e-mail. Telefonický (mobilní) kontakt je pak výhodou v případě, že bude zboží doručeno službou PPL, která Vás pak může snadno informovat o průběhu přepravy.
[2] Kontrola - po potvrzení si můžete všechny zadané údaje vč. rozpisu cenové kalkulace překontrolovat ještě před odesláním.
[3] Odeslání - jakmile objednávku odešlete, přijde na Vámi zadanou e-mailovou adresu zpráva o přijetí Vaší objednávky vč. 1 kopie v příloze.
Každá odeslaná objednávka je považována za závaznou, proto si před odesláním dobře zkontrolujte zadané údaje. Zboží je expedováno ihned po obdržení objednákvy nebo připsání platby na náš účet (dle zvoleného druhu platby). Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři nebo adresa našeho skladu při osobním převzetí. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího po jeho převzetí a úplném zaplacení. V případě jakýchkoliv dotazů volejte naši HOT-LINE 603-485496 nebo audio@avt.cz


DOPRAVA + PLATBA:

Nabízíme tři možnosti doručení objednaného zboží. Při objednávce nad 10.000,- Kč bez DPH za Vás dopravu hradí vždy AVT Brno. Pokud zaplatíte předem a zboží nebude možné dodat ani nahradit jiným modelem (na základě dohody), garantujeme vrácení celé částky zpět na Váš účet!

ČESKÁ POŠTA
Zboží zasíláme Českou Poštou na dobírku. Doručení zboží závisí na místě určení (většinou 2-4 dny). Cena dobírky je standartně 60,- Kč bez DPH.
Platbu je možné realizovat:
a) bankovním převodem - po připsání částky na náš účet Vám bude zboží odesláno
b) dobírkou (hotově) na místě (na poště) při přebírání zboží

PPL
Rychlejší, bezpečnější a pohodlnější způsob dodání zboží umožňuje přepravní služba PPL. K tomu je také zapotřebí, aby byl na uvedené adrese přes den k zastižení zákazník nebo osoba oprávněná k převzetí zboží. Díky telefonickému upozornění pracovníka přepravní služby při rozvozu zboží je zaručena lepší komunikace se zákazníkem. Zboží je doručeno do druhého dne od odeslání a cena dobírky činí 90,- Kč bez DPH.
Platbu je možné realizovat:
a) bankovním převodem - po připsání částky na náš účet Vám bude zboží odesláno
b) dobírkou při převzetí zboží od pracovníka přepravní služby

AVT Brno
Objednané zboží si také můžete převzít osobně v našem skladu - Veletrhy Brno - Kongresové centrum, Výstaviště 1, Brno (mapa zde). O tom, zda je pro Vás zboží v potřebném množství připraveno, budete ihned informováni e-mailem. Dopravné samozřejmě neúčtujeme!
Platbu je možné realizovat:
a) bankovním převodem - po připsání částky na náš účet Vám bude zboží vydáno
b) v hotovosti při převzetí zboží v našem skladu

ZÁRUKA:

Na veškeré zboží je poskytována zákonem stanovená záruční doba - 24 měsíců od data prodeje. U některých značek je poskytována i prodloužená záruční doba. Přestože má většina nabízených značek servisní zastoupení v ČR, můžete vždy uplatnit záruku u nás (platí pouze pro u nás zakoupené zboží).


REKLAMACE ZBOŽÍ:

V případě, že se vyskytne u zboží závada, můžete se vždy obrátit na kterýkoliv autorizovaný servis dané značky (většina nabízených značek má servisní zastoupení v ČR), nebo můžete záruku uplatnit přímo u nás. Kupující je povinen zboží dodané prodávajícím prohlednout bez zbytečného odkladu. Oznámení o zjištěných vadách musí kupující učinit u prodávajícího písemně (e-mailem) nebo telefonicky ve lhůtě do 3 dnů od převzetí zboží. V písemném oznámení musí kupující uvést zjištěné vady, tj. musí uvést o jaké vady se jedná a jak se projevují. K reklamaci je nutné ve všech případech předložit kopii faktury a doklad o zaplacení + dodání zboží, jehož vady jsou reklamovány.Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.


ODSTOUPENÍ OD OBJEDNÁVKY:

V souladu se zákonem č. 367/2000 ze dne 14. září 2000 máte jako zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Rozhodnete-li se pro odstoupení v této lhůtě, prosíme Vás o dodržení níže uvedených podmínek:
  předmětné zboží musí byt v původním obalu
  nesmí nést známky použití
  musí být nepoškozené
  musí být kompletní (včetně příslušenství, záručního listu, návodu atd.) a s originálním dokladem o koupi.
  zboží musí být doručeno na adresu skladu: Veletrhy Brno - KC...., nesmí být zasláno na dobírku. Současně se zbožím je nutno zaslat: žádost o jednostranné odstoupení od smlouvy (možno zaslat e-mailem)

Žádost musí obsahovat: Vaší plnou adresu, Text: „Požaduji vrácení uhrazené částky za zboží na adresu“ (pokud požadujete vrácení peněz na účet, uveďte prosím číslo účtu) a datum + podpis.
V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebude odstoupení od spotřebitelské smlouvy akceptováno a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět.


OCHRANA OSOBNÍCH DAT

Provozovatel AVT Brno prohlašuje a zavazuje se, že veškeré údaje osobní povahy, jež získá od svých zákazníků, nesdělí třetím osobám a bude jich využívat výlučně pro svoji potřebu.

  © aTome 2004 OBCHODNÍ PODMÍNKY Nahoru