Tlumočnický IR přijímač AVT DR-IR (verze 2011)
profesionální prostředek moderní komunikace

  Přijímač je navrhnutý z nejmodernějších obvodů s použitím technologie SMD a funkce je řízena mikroprocesorem

s možností změny řídícího softwaru.

  Verze 2011 je v základu nastavena na kanály 10-19 v IR pásmu , kde je eliminováno rušení nízkospotřebovými zářivkami a stmívači. Kombinací tlačítek je možné přijímač přepnout zpět na kanály 1-9 z důvodu kompatibility např. se staršími typy přijímačů.

 

Základní technické parametry

 Příjem kanálu

 1-9 v infra pásmu (95-415 kHz)*

 10-19 v infra pásmu ( 495-855kHz)

 Modulace

 FM úzkopásmová

 Ladění kanálu

 digitální

 Zobrazení čísla kanálu

 svítící segment

 Frekvenční rozsah NF

 55 Hz - 12 kHz

 Impedance sluchátek

 32 ohm

 Odběr

 cca 6mA (při střední úrovni hlasitosti)

 Napájení

 3V (2x tužková baterie AA)

 Rozměry

 50 x 95 x 18  (š x v x h) - velikost vizitky

 Hmotnost

 100 g (včetně baterií) 

 

 

 

Tento přijímač je kompatibilní se zařízením Sennheiser, Philips. Ovládání přijímače je membránovými tlačítky .Hlasitost i výběr kanálu je řešena podobně jako u standardních dálkových ovládání tlačítka + a - .Dále  tlačítko ON/OFF sloužící pro zapnutí a vypnutí přijímače. V případě ztráty signálu ( po odchodu z místnosti) se přijímač za 2 minuty automaticky vypne. Poslední nastavený kanál zůstane uložen v paměti. Ochranu před vybitím baterií zajišťuje i systém automatického vypnuti přijímače po 6 hodinách od posledního stisku jakéhokoliv tlačítka. Indikace slabé baterie je zobrazena svítící tečkou na segmentu.Při používání alkalických baterií s provozem 3x týdně je životnost baterií cca 1 rok.Konstrukce přijímače umožňuje jej nosit v kapse u saka nebo za páskem kalhot, případně položený na stole libovolnou stranou.Barva krabičky je možná i v jiných odstínech (černá, šedá,...).

 

Standardní dodávka je včetně sluchátek s vývodem po jedné straně a přepravním kufrem pro 80 ks IR přijímačů. Přijímače se vzhledem k dlouhé době používání ověřily v praxi, kde jejich bezchybný provoz zajistil řadu konferencí v naší republice i zahraničí.

 

  © aTome 2004 NAŠE VÝROBA Nahoru